logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

День фармацевта в КП «Фармація»

Напередодні професійного свята — Дня фармацевта Комунальне підприємство “Фармація” відзначило своїх кращих працівників. Почесні нагороди були вручені від Київського міського голови, Департаменту охорони здоров'я КМДА та керівництва підприємства у 49 номінаціях. Всього за поданням керівників структурних підрозділів та колективів аптек відзнаки отримали 80 кращих співробітників КП “Фармація”.


Генеральний директор КП “Фармація” Руслан Світлий привітав колег зі святом: “Шановні колеги! Я дуже радий всіх вас сьогодні бачити. Дозвольте привітати вас з вашим професійним святом — Днем фармацевта. Це свято для нас особливе, адже саме сьогодні ми вшановуємо людей однієї з найбільш гуманних професій. Яка нині, до того ж, вимагає від вас надзвичайно великого терпіння і витримки, адже навантаження на працівників аптек зростає з кожною новою урядовою чи регіональною програмою. Тому я щиро дякую вам за ваше терпіння, за вашу доброзичливість і розуміння потреб пацієнтів. Це — не просто позитивні людські якості, це — складові вашої щоденної роботи. І саме завдяки вашій праці наше підприємство вже не перший рік є одним з кращих на ринку аптечного ритейлу”.

Руслан Світлий наголосив, що праця провізора, фармацевта — це тисячі задоволених пацієнтів, і навіть якщо хтось лишився невдоволений — це виключення з правила,яке лише його підтверджує. “За цей рік ми лише “Доступних ліків” відпустили за майже 400 тисячами рецептів на суму близько 20 млн грн. А за весь період роботи програми це понад 800 тисяч рецептів на загальну суму у майже 50 млн гривень. Ми відпускаємо інсуліни, ліки за безоплатними рецептами і антиретровірусні препарати, і хоча й тут не все так просто, — мусимо виконувати соціальні програми, бо від нас залежить здоров'я киян. І успіх реалізації цих програм у Києві — це передусім ваша заслуга”, — підкреслив він.

Окремо генеральний директор подякував департаментам КП “Фармація”: маркетингу і закупівель, управління аптечною мережею, фінансів і економіки, управління продажами, організаційно-фармацевтичному департаменту, адміністративно-господарському і юридичному. “Ваш внесок у розвиток підприємства важко переоцінити, і саме завдяки вам нам вдається триматися на плаву на цьому надзвичайно конкурентному ринку, і при цьому ще й залишатися одним з найбільших постачальників ліків для госпітального сегменту та одним знай більших платників податків серед комунальних підприємств столиці. Я сподіваюсь, ми й надалі працюватимемо єдиною командою і втілимо у життя всі наші плани щодо розвитку нашої аптечної мережі, осучаснення наших аптек, вдосконалення системи екстемпорального виготовлення, запровадження власної торгової марки, збільшення розміру оплати праці наших колег та запровадження дієвої системи мотивації, щоб кожен з працівників КП “Фармація” почувався впевненим у завтрашньому дні. Дякую всім вам за ваш професіоналізм, за ваш внесок у розвиток КП “Фармація”. Ще раз вітаю всіх присутніх і всіх працівників підприємства з Днем фармацевта! Здоров'я вам, особистого щастя, успіху у ваших починаннях, миру в душі і родинного затишку. Вдячних вам пацієнтів, достатку та радості на кожен день!”, — сказав Руслан Світлий.

Почесні Грамоти Київського міського голови отримали:

Л.В. Блиндюк, завідувач аптечного пункту № 1 аптеки № 56;

Л.І.Мельниченко, провізор аптеки №7;

О.А.Павлова, провізор аптечної бази;

І.І.Рій, фармацевт аптеки № 74;

Л.І.Тимченко, завідувач аптечного пункту№ 1 аптеки № 2;

Н.П.Шамрай, фармацевт аптеки № 99;

Т.І.Янковська, фасувальник медичних виробів аптеки №66.


Подякою Київського міського голови відзначені:

Т.І.Бойко, провізор аптеки № 124;

Т.В.Глухенька, керівник групи обліку бухгалтерії;

Л.Г.Глушко, провізор відділу закупок;

І.В.Грицовець, начальник відділу збуту;

В.М.Жара, начальник відділу внутрішнього аудиту;

О.М.Коновал, заступник завідувача аптеки№ 27;

І.А.Логвін, завідувач аптеки № 31;

С.В.Панночка, заступник завідувача аптеки№ 75;

К.Б.Перцовська, заступник начальника відділу управління товарним асортиментом в аптечній мережі;

Г.М.Стасюк, провізор уповноваженого відділу з вхідного контролю аптечної бази;

Д.О.Сіменчук, завідувач канцелярії;

О.П.Черниш, заступник завідувача аптеки №46;

Ю.І.Яковенко, провізор аптеки № 106;

Ю.М.Рижак, заступник начальника тендерного відділу.

Почесні Грамоти Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) отримали:

О.А.Бондаренко, водій автотранспортних засобів відділу транспорту;

А.М.Воронькова, завідувач аптечного пункту№ 1 аптеки № 109;

В.М.Колосніцина, фармацевт аптеки № 44;

С.В.Концур, завідувач аптеки № 56;

О.О.Маркова, заступник завідувача аптеки № 64;

Л.О.Медведєва, завідувач аптечного пункту №4 аптеки № 99;

Н.І.Пархоменко, фармацевт аптеки №118;

Т.Ф.Перегон, провізор аптечної бази;

М.М.Тихонюк, вантажник аптечної бази;

І.Г.Тишковець, завідувач аптечного пункту №3 аптеки №74.


Традиційно в КП “Фармація” відзначили кращих працівників практично кожного структурного підрозділу. Це 49 фахівців, чиї здобутки на професійній ниві були відзначені у таких номінаціях, як “Завідувач року”, де перемогу здобула завідувач аптеки № 99 В.І. Владимірець; кращим “Приборкувачем балансів” стала бухгалтер бухгалтерії Т.К. Жадан; “Королем ночі” визнано нічного дежуранта з найбільшою кількістю безсонних нічних змін, фармацевта аптечного пункту №3 аптеки №74 Р.М. Кононученка; “Царицею маркетингу” цього року стала провізор відділу маркетингу Т.П. Руденко та багато інших.

Наказом генерального директора КП “Фармація” Руслана Світлого за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я, виконання урядових та міських соціальних програм, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята — Дня фармацевтичного працівника всі нагороджені отримали премії, а всі інші працівники підприємства — матеріальне заохочення.