logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Про компанію


Комунальне підприємство «Фармація» створено згідно з рішенням Київської міської ради від 24.04.03. №367/527 «Про реорганізацію аптечного об’єднання «Фармація».

Комунальне підприємство «Фармація» є правонаступником:

-аптечного об’єднання «Фармація», створеного рішенням Київського міськвиконкому від 04.03.92 №226 «Про реорганізацію ВО «Фармація» в аптечне об’єднання «Фармація» виконкому міськради»;

-комунальних підприємств, визначених рішенням Київської міської ради від 24.04.03 №367/527 «Про реорганізацію аптечного об’єднання «Фармація».

Комунальне підприємство «Фармація» засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковується виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації).

Підприємство здійснює такі види діяльності:

  • оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
  • виробництво лікарських засобів за індивідуальними прописами лікарів;
  • забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, за місцевими та урядовими програмами.

КП «Фармація» - заклад охорони здоров’я, основне завдання якого – працювати на покращення здоров’я населення.

КП «Фармація» на сьогодні  найбільш розгалужена мережа аптек в місті Києві. Це традиційні аптеки, у яких зосереджена як роздрібна торгівля, так і власне виготовлення лікарських засобів за індивідуальними прописами.

Ми бережемо традиції та створюємо умови для розвитку компанії. Аптеки нашого підприємства є базою для проходження практики та інтернатури для студентів багатьох вузів Києва та України, які готують кадри для фармацевтичної галузі.

Нашим підприємством впроваджено «Соціальний проект», основна мета якого – посилити увагу до потреб учасників бойових дій, учасників війни, інвалідів війни, членів сімей загиблих, інвалідів внаслідок трудового каліцтва, інвалідів з вадами зору, дітей-інвалідів до 18 років. Ці категорії населення отримують в аптеках КП «Фармація» додаткову знижку на придбання лікарських засобів та товарів аптечного асортименту за посвідченням встановленого зразка.

В аптеках нашого підприємства безкоштовно надається довідкова інформація про наявність лікарських засобів в мережі комунальних аптек м. Києва та консультація з питань фармацевтичної опіки мешканців столиці.