logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Допомога Авдіївці

Профспілкова організація КП “Фармація”спільно з Департаментом охорони здоров'я долучились до ініціативи Київської міської державної адміністрації щодо надання допомоги постраждалому населенню міста Авдіївка Донецької області.


За підсумками наради на чолі з першим заступником Голови КМДА Г.В.Плісом щодо надання допомоги постраждалому населенню міста Авдіївка Донецької області координацію дій щодо збору та відправки гуманітарної допомоги взяв на себе заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва А.О.Баган. Департамент охорони здоров'я закликав долучитися до надання допомоги постраждалій Авдіївці усі заклади охорони здоров'я міста Києва.


Профспілкова організація комунального підприємства “Фармація” під керівництвом генерального директора підприємства Руслана Світлого взяла безпосередню участь у зборі гуманітарної допомоги для постраждалого населення Авдіївки та надала лікарські засоби та супутні препарати з урахуванням нагальних потреб. Так жителям Авдіївки буде надано знеболювальні, жарознижувальні засоби, препарати для лікування та профілактики ГРВІ, таблетки та мікстури від кашлю тощо. Перев'язувальні матеріали, антисептичні та інші засоби медичного призначення надали медзаклади столиці.


Гуманітарна допомога для Авдіївки зібрана та комплектується на території КП ШЕУ Дарницького району та буде відправлена до постраждалого міста 4лютого.