logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Фармопіка — складова роботи провізора і фармацевта

Трапляється, що при погіршенні самопочуття людина не звертається до лікаря, а йде до аптеки. І перше, що радить фахівець-фармацевт, - це звернутися до лікаря. Але він також має порадити засіб, який допоможе людині підтримати здоров'я до прийому у лікаря. Саме фармацевтична опіка, як комплексна програма взаємодії фармацевта та лікаря, допомагає оптимально підібрати лікування під конкретного хворого.

Насправді ж люди часто вдаються до самолікування, і в таких випадках єдиним кваліфікованим співрозмовником пацієнта є саме фармацевт, який досконало володіє не лише професійними знаннями, але й навичками фармацевтичної опіки. Кваліфікований працівник аптеки при відпуску безрецептурних препаратів має розібратися в симптомах недуги, а далі, розуміючи ефективність і безпеку лікарської терапії, допоможе підібрати оптимальне лікування і сприятиме раціональному використанню лікарських засобів і виробів медичного призначення. Ця складова фармацевтичної опіки є надзвичайно важливою і в тандемі лікар-фармацевт, завдяки чому пацієнт отримує якісне лікування протягом всього періоду прийому ліків.

Другою складовою фармацевтичної опіки є персоніфікований підхід та турбота про кожного конкретного відвідувача аптеки. Не дарма ж кажуть, що добре слово також лікує. І за таку турботу, за добре ставлення до відвідувачів аптек КП “Фармація” кияни висловлюють щирі слова вдячності працівникам наших аптек. Так нещодавно на адресу Управління охорони здоров'я Деснянської районної державної адміністрації надійшла подяка від жительки мікрорайону Троєщина Корінної З.З.:

З великим задоволенням хочу висловити подяку працівникам аптеки №59 КП“Фармація”, що знаходиться за адресою: м.Київ, пр-т Маяковського, 49.

Я приємно вражена ставленням працівників аптеки до відвідувачів, їх чуйністю, порядністю та високим професіоналізмом. Якщо при зверненні до аптеки не виявилося потрібних ліків, її працівники телефонують в інші аптеки КП “Фармація”, дізнаються про наявність даних ліків, і їх потім передають до аптеки №59.

Хочу скористатися нагодою та привітати працівників аптеки №59 КП “Фармація”з професійним святом — Днем медичного працівника, побажати їм міцного здоров'я,благополуччя та успіхів у роботі”.


Приємно, коли люди дякують за проявлену турботу, але ще більш приємно, що фахівці КП “Фармація” роблять все можливе для збереження здоров'я киян, надаючи кваліфіковану фармацевтичну допомогу і проявляючи фармацевтичну опіку і людяність та доброту, адже добре ставлення до пацієнта не менш важливе для одужання, ніж правильно підібрана терапія.