logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

КП “Фармація” вшановує ветеранів

Напередодні Дня Перемоги генеральний директор КП “Фармація” Руслан Світлий та голова профспілкового комітету Володимир Предко привітали тих ветеранів підприємства, які належать до категорії “Діти війни”.


Звертаючись до ветеранів підприємства, Руслан Світлий згадав розповіді своїх близьких, тих, хто безпосередньо боровся із фашистською навалою. Генеральний директор тепло привітав присутніх із 72-ою річницею Перемоги: “Я дуже радий вас всіх сьогодні бачити. Ця дата — в чомусь сумна, а в чомусь і радісна. Це — наша історія, наша пам'ять. Хочу побажати вам міцного здоров'я, поваги від ваших близьких, любові і підтримки рідних. Хай ваші діти, внуки, правнуки ніколи не побачать те, що довелося побачити вам. Прикро, що наша країна сьогодні знову переживає тривожні часи, але маю надію, що те жахіття, крізь яке довелося пройти вашим батькам і вам, коли ви були ще зовсім дітьми, що воно ніколи більше не повториться”.

Бажаю вам миру, наснаги і здоров'я, бо ви — наша гордість, і від усього серця я дякую вам за вашу працю”, зазначив Руслан Світлий, вручаючи подарунки і грошові премії присутнім ветеранам підприємства, які належать до категорії “Діти війни”.

Насамкінець у вітальній промові Руслан Світлий наголосив, що ветерани КП “Фармація”  це люди, якими пишається все підприємство, адже саме вони заклали фундамент сучасної фармації. “Вас усіх можна без сумніву назвати академіками екстемпорального виготовлення ліків, бо кожен з вас віддав цій професії більше 50 років свого життя, за що я хочу вам сьогодні іще раз подякувати. Наша мережа аптек постійно змінюється, ми збільшуємо кількість аптек, працюємо для того, щоб підприємство змінювалося на краще і мало достатньо сил, аби вистояти у сучасному світі жорсткої конкуренції. І я впевнений, що закладений вами фундамент екстемпорального виготовлення ліків стане надійною основою подальшого сталого розвитку нашого підприємства”.
Колишній завідуючий аптекою №27 Володимир Семенюк подарував генеральному директору КП "Фармація" Руслану Світлому книгу своїх віршів.