logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Нас єднає спільна праця та відпочинок

Зазвичай, влаштовуючись на роботу, ми цікавимося переважно рівнем заробітної плати та умовами праці. І як же приємно дивує, коли твій роботодавець дбає не лише про те, щоб у тебе були достойні умови для праці, гідна її оплата, але й — умови для особистісного розвитку, і що ще приємніше — для відпочинку. Все це є частиною корпоративної культури, яка об'єднує колектив, створює умови для позитивного розвитку як самого підприємства, так і всіх його працівників. Саме тому надзвичайно важливе місце у КП “Фармація” посідає розвиток корпоративної культури.


Найперше варто зазначити, що 50% заробленого прибутку підприємство спрямовує на преміювання працівників. Кошти розподіляються залежно від обсягу реалізованих аптекою товарів, в тому числі і за різними програмами — щоб працівники підприємства відчували віддачу від затрачених зусиль. Це стосується і урядової програми “Доступні ліки”: незважаючи на те, що вона не передбачає відшкодування вартості послуги з відпуску ліків, аптеки-учасниці програми отримують премії — пропорційно до кількості відпущених ліків.

Комунальне підприємство “Фармація” вже багато років є науково-практичною базою для випускників фахових вузів. Щороку виробничу, аналітичну, організаторську практику та інтернатуру на підприємстві проходить близько 300 студентів українських вишів. На разі в аптеках та інших структурних підрозділах “Фармації” з виготовленням лікарських засобів, контролем їх якості не в теорії, а на практиці знайомиться 34 студенти, здобуває досвід 31 інтерн. Всі вони — майбутні працівники галузі, частина з них, імовірно, залишиться працювати в комунальному підприємстві. Це студенти українських фахових навчальних закладів, з якими підписані угоди про співпрацю: Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця, Національний фармацевтичний університет, Тернопільський державний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського, Львівський національний медичний університет ім.Д.Галицького, Житомирський базовий фармацевтичний коледж ім. Г.С.Протасевича та медичний коледж Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету.

Але навчаються не лише студенти та інтерни. Кожен фахівець аптечної мережі КП “Фармація” — це висококваліфікований спеціаліст, який постійно вдосконалює свої знання і професійні навички. Персонал аптек має можливість регулярно проходити курси підвищення кваліфікації у вищих навчальних закладах, як того вимагають ліцензійні умови, і комунальне підприємство чітко дотримується цих вимог.

Крім того, на підприємстві постійно проводяться різні внутрішні навчання. Зокрема, різноманітні презентації, лекції та тренінги регулярно проводять спеціалісти відділу маркетингу КП “Фармація” спільно з компаніями-виробниками та дистриб'юторами фармацевтичної продукції. Такі заходи проходять на досить таки високому рівні на аптечній базі підприємства, де для цього створено всі умови: є великий зручний зал, необхідне матеріальне і технічне забезпечення тощо.

Також постійному розвитку та вдосконаленню знань персоналу аптек КП “Фармація” сприяють постійні навчання, які проводить власна лабораторія з контролю якості. Лабораторія відповідає за впровадження стандартно-операційних процедур (СОП), а тому її спеціалісти з певною періодичністю проводять внутрішні навчання для ознайомлення із СОПами, методиками їх впровадження та дотримання.

З ініціативи керівництва КП “Фармація” кілька років тому був затверджений Кодекс корпоративної етики, який сприяє формуванню та розвитку корпоративної культури на підприємстві. Цей документ було укладено на основі норм українського та міжнародного права, фармацевтичної етики та деонтології. Він включає стандарти ділової поведінки та етичні норми для працівників КП “Фармація”, визначає манеру спілкування з колегами, партнерами та пацієнтами.

Звичайно, що ніщо так не об'єднує колектив, як спільний відпочинок. Спільні турпоходи, екскурсії, спортивні заходи, участь у різноманітних змаганнях, — все це зміцнює командний дух підприємства та згуртовує колектив. Працівники КП “Фармація” є постійними учасниками різних спортивних змагань, які проводить Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я, куди входить і Первинна профспілкова організація працівників комунального підприємства “Фармація”. Традиційно команда “Фармації” бере участь у волейбольних та футбольних змаганнях між працівниками галузі охорони здоров'я Києва, наші працівники залюбки грають в шахи, настільний теніс, змагаються у кульовій стрільбі, влітку сплавляються на байдарках та катаються на лижах і ковзанах взимку.


І варто зазначити, що саме завдяки командному духу та вправності працівників “Фармації” наші команди неодноразово перемагали в таких змаганнях, зокрема, посідали перші місця з футболу, волейболу та кульової стрільби, в тому числі і в загальнокомандному заліку. Такі перемоги приносять командам підприємства не лише Почесні грамоти, медалі та кубки, але й матеріальну винагороду від підприємства.


Згуртовують також екскурсії до цікавих місцин України та світу, адже це своєрідне втаємничення, пізнання чогось нового, воно єднає спільними враженнями, якими потім так солодко ділитися знову і знову.


Приємні спогади залишися у колективу від святкування Масляної у музеї народного побуту та архітектури Пирогово, екскурсій до музеїв та визначних місць Вінниці, Чернігова, Житомира. Незабутні відчуття, чудові світлини та яскраві спогади подарував колективу “Фармації” сплав на байдарках річками Рось і Десна на Київщині, Снув на Чернігівщині.


Найбільше ж вражень у всіх працівників підприємства залишається від щорічного сходження на найвищу гору Карпат — Говерлу. Це багаторічна традиція, приурочена святкуванню професійного свята Дня фармацевта, коли учасники сходження встановлюють на вершині гори вимпел підприємства, відчуваючи себе цього дня не просто на висоті професії, а й на вершині світу.