logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Нехай квітне весна і дарує натхнення (виставка народної творчості в КП “Фармація”)

На вулиці ще не розтали залишки снігу, та й прогноз погоди поки не тішить наближенням весни, але сонце вже пригріває по-весняному, а повітря наповнене співом птахів. Природа пробуджується, а разом з нею прокидається бажання творити. Передовсім це стосується тих, хто захоплюється різними видами мистецтва, чий вільний час поглинають ниточки, голочки, гачки, відрізи льону, а також полотно, папір, акварелі... Саме такі творчі натури — працівники КП “Фармація” взяли участь у виставці народної творчості: щоб вироби їх вправних рук потішили та надихнули їх колег.


Виставка виробів народної творчості, присвячена святу весни — Міжнародному жіночому дню 8 Березня, проходила на території аптечної бази КП “Фармація” з 1 по 15 березня. Свої роботи представила 21 працівниця підприємства. Всього виставлено 63 вироби. Це і неймовірні вишиті хрестиком картини; картини та вишукані сорочки, розшиті бісером; вправно плетені з бісеру великодні яйця; ніжні малюнки аквареллю та петриківський розпис; народні обереги — ляльки-мотанки; плетені гачком розкішні шалі та кардигани і навіть ошибана — картини, зроблені із висушених квітів. Все це вражає яскравістю барв, але понад те — вправністю майстринь та різноманіттям захоплень наших колег.


Як же з-поміж прекрасного вибрати найкраще, щоб відзначити кращих майстринь? Для таких складних завдань найкраще підходять прості рішення: журнал відгуків, в якому відвідувачі могли проголосувати за ту роботу, яка їм найбільше припала до душі. Таким чином було визначено трьох призерів:

І місце — фармацевт аптечного пункту аптеки №55 О.М.Назаренко за розшиту бісером сукню та картини, вишиті бісером;

ІІ місце — укладальник-пакувальник аптечної бази Н.В.Луцька за сорочку-вишиванку та картини, вишиті хрестиком та бісером;

ІІІ місце — прибиральниця аптеки №48 С.М.Мацюця за картину, виконану у техніці петриківський розпис.

Призери виставки отримали цінні подарунки та дипломи від адміністрації підприємства та профспілкового комітету, всіх учасників виставки було відзначено подарунками та подяками.