logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Нова аптека для мешканців Відрадного

Для жителів мікрорайону Відрадний у Солом'янському районі Києва комунальне підприємство “Фармація” цього тижня відкрило нову сучасну аптеку. Оновлення фонду підприємства і відкриття нових аптек та аптечних пунктів стало можливим завдяки підтримці Київської міської державної адміністрації, яка з розумінням ставиться до потреб киян та сприяє розвитку соціальної мережі аптек. Аптека КП “Фармація” №54 розташована по бульвару Вацлава Гавела, 6/7 у новому будинку та облаштована новими ергономічними меблями, зручними як для персоналу, так і для відвідувачів.


Приміщення аптеки №54 надзвичайно затишне та комфортне: облаштовано дві каси, вітрини розміщені по периметру, що дозволяє швидко та зручно ознайомитись з асортиментом. В аптеці встановлено кондиціонер для створення максимально комфортного мікроклімату, завдяки чому пацієнти зможуть придбати необхідні ліки чи медзасоби у приємній прохолоді, щонадзвичайно важливо у літню спеку.Аптека має повний асортимент лікарських засобів та виробів медичного призначення, дієтичних добавок, косметики та засобів особистої гігієни. Крім цього, в аптеці №54 можна скористатись перевагами урядової програми “Доступні ліки”: за рецептом лікаря отримати ліки від серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми безоплатно або з невеликою доплатою.


Зручне розташування, комфортні умови та ввічливий колектив аптеки забезпечать жителям Відрадного високу якість фармацевтичних послуг.