logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Теплі слова, квіти та подарунки ветеранам

Напередодні Дня Перемоги адміністрація КП “Фармація” вшанувала ветеранів підприємства із категорій “Діти війни” та “Учасники війни”. У святковій атмосфері ветеранів привітав генеральний директор КП “Фармація” Руслан Світлий, який вручив їм квіти та подарунки від підприємства.


“Я дуже радий бачити вас усіх сьогодні, - зазначив Руслан Світлий. - Напередодні Дня Перемоги, коли ми згадуємо наших близьких, яким довелося пройти крізь випробування війною, я завжди відчуваю певний душевний трепет. Лише за розповідями очевидців, за спогадами тих, хто бачив жахіття Другої Світової війни на власні очі, я і мої ровесники сьогодні маємо уявлення про ті події. А вам все це випало пережити...

Тому я хочу від усього серця привітати вас сьогодні з цим днем і висловити свою глибоку повагу до вас, а також подякувати вам за те, що ви багато років віддали нашому підприємству. Дякую, що ви з нами. Сподіваюсь зустріти вас усіх знову таким само складом і наступного року”.


Також генеральний директор підприємства подякував за організацію свята відділу кадрів, а саме С.І.Іванкевич та А.І.Комаровій. Після чого Руслан Світлий вручив ветеранам підприємства квіти та подарунки. І поки гості урочистостей роздивлялися подарунки, до зали увійшли учасники самодіяльного ансамблю “Фармасвіт”. Чудова концертна програма, теплі слова, святковий стіл, квіти та подарунки зворушили ветеранів, і вони із задоволенням підспівували художньому колективу, адже ті виконували пісні їх молодості.