logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Вакцинація працівників КП «Фармація»

Щорічна вакцинація — один з найдієвіших засобів для профілактики від особливо небезпечних хвороб. До переліку небезпечних належить і таке вірусне захворювання як грип. Небезпечний він передусім ускладненнями, які призводять до значного погіршення стану здоров’я та може призводити навіть до летальних наслідків.

Турбуючись про здоров’я своїх колег, які працюють у безпосередньому контакті з великою кількістю людей, в.о. генерального директора КП «Фармація» Віталій Кузора ініціював проведення безоплатного щеплення від грипу працівників всіх структурних підрозділів підприємства.


Для того, аби вакцинувати від грипу працівників, які виявили таке бажання, було укладено угоду з КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Дніпровського району міста Києва» про надання медичних послуг щеплення. Щеплення проводилось високоякісною вакциною французького виробництва «Ваксігрип Тетра» (Санофи Пастер С.А., Франція).

 

До КП «Фармація» завітали лікар та два медпрацівники з необхідним обладнанням для надання медичних послуг щеплення. Кожна вакцина – це шприц із суспензією, яка містить інактивований спліт-вірус грипу наступних штамів: А / California (H1N1); B/ Massachusetts; A / Texas (H3N2); B / Brisbane. Ця вакцина є надійним захистом від грипу та його ускладнень і застосовується для профілактики. Антитіла до грипу виробляються в організмі через 10-15 днів, зберігаються в організмі протягом року і нейтралізують віруси грипу.


Протипоказаннями до щеплення цією вакциною є гострі інфекційні захворювання, алергія на яєчний білок та компоненти вакцини. Тому щеплення проводилося лише після консультації лікаря, який провів огляд кожного працівника КП «Фармація» з паралельним контролем температури тіла.

Після щеплення не рекомендується гаряча ванна та басейн протягом доби, а також вживання алкоголю.

Всього вакцинуватися від грипу виявили бажання 255 працівників КП «Фармація».

Тепер наша команда захищена, тому що вакцинована!