logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Візит до Житомирського базового фармацевтичного коледжу

Генеральний директор КП “Фармація” Руслан Світлий відвідав з робочим візитом Житомирський базовий фармацевтичний коледж імені Г.С.Протасевича. Головна мета візиту — презентувати випускникам коледжу київське комунальне підприємство“Фармація” та запросити їх на роботу в нашу мережу аптек.


Керівництво коледжу організувало для гостей з Києва екскурсію по лабораторіях та навчальних приміщеннях. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Ірина Луцак продемонструвала умови, в яких проходить навчальний процес, показала повністю облаштовані лабораторії. Тут студенти мають можливість працювати з хімічними реагентами та субстанціями, що дає можливість повною мірою оволодіти навичками екстемпорального виготовлення лікарських засобів. Генеральний директор київського КП “Фармація” Руслан Світлий з колегами мали можливість переконатися, що всі позитивні відгуки про Житомирський базовий фармацевтичний коледж мають реальне підґрунтя: тут дійсно створена потужна база для навчання кваліфікованих фармацевтичних кадрів.

Цього дня майбутні випускники Житомирського фармколеджу захищали звіти про проходження практики. “Я дуже вдячний директору коледжу Ірині Дмитрівні Бойчук за запрошення — мені дуже приємно бачити сьогодні таку кількість молодих спеціалістів-фармацевтів. Фактично, вас уже можна привітати із завершенням навчання, тож незабаром ви поповните ряди працівників аптек, — звернувся до присутніх в актовому залі коледжу Руслан Світлий. — Я представляю київську мережу аптек комунального підприємства “Фармація”. Не зважайте на назву “комунальне” — насправді за кілька років наше підприємство із збиткового повністю змінилося: ми погасили борги, відремонтували приміщення наших аптек, відкрили нові аптеки і сьогодні київське КП “Фармація” — не просто прибуткове, а й одне з трьох столичних підприємств, які є найбільшими платниками податків до бюджету міста. Ми створюємо належні умови для працівників наших аптек, стежимо за тим, щоб заробітна плата в нашій мережі була на ринковому рівні, мотивуємо наших фахівців системами доплат і бонусів. Так, у нас є багато державних та регіональних програм, які ми маємо виконувати, але наші працівники за роботу над цими програмами отримують відповідні заохочення. Для молодих спеціалістів ми сьогодні розробляємо систему часткової компенсації вартості орендованого житла та працюємо над іншими програмами, спрямованими на заохочення працювати саме в наших аптеках. Вас від пошуку роботи на разі відділяє лише державний іспит, тому я зичу вам усім успіху на іспиті та запрошую на роботу до аптек київського КП“Фармація”.


Начальник відділу кадрів київського КП “Фармація” Аліна Комарова розповіла про працевлаштування в аптеках підприємства більш детально, ознайомила майбутніх випускників зі структурою підприємства, зазначила, що КП “Фармація” — це також і виробничі аптеки, і аптечна база, і власна лабораторія, і, звичайно, традиційні аптеки та аптечні пункти. “Наше підприємство вже багато років є базою проходження практики для студентів фармацевтичних коледжів та вузів, базою для проходження інтернатури, зазначила Аліна Комарова. Думаю, для вас при пошуку роботи матиме неабияке значення, чи надає роботодавець можливість продовжити навчання. В КП “Фармація” така можливість є. Ми надаємо оплачувану відпустку на сесійний період (без зменшення кількості днів щорічної профвідпустки, як це іноді практикується на інших підприємствах), розглядаємо можливості навчання без відриву від роботи, — взагалі в цих питаннях завжди йдемо назустріч нашим працівникам. Крім того, ви зможете проходити інтернатуру в тій аптеці, в якій працюєте, — це теж важливо і зручно для наших працівників”.