logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Відкрито нову аптеку КП

У 2009 році недалеко від Києва відкрився Центр онкологіїі радіохірургії «Кібер Клініка Спіженка». Він став першою в Східній Європіклінікою, яка має в своєму розпорядженні повний комплекс ультрасучасних технологій для боротьби з онкологічними захворюваннями.

Діагностика і лікування ракових захворювань у центрі здійснюється на рівні міжнародних стандартів. Лікування раку в Клініці проводиться радіохірургічною системою Кіберніж.

Саме для повноти надання повного спектру медичної допомоги  для пацієнтів було прийняте рішення відкрити на території Клініки аптеки. Враховуючи  рівень послуг, які надає Клініка, вимоги доа птеки досить високі, а саме: стовідсоткова гарантія якості лікарських засобів та виробів медичного призначення, широкий асортимент, доступні ціни на ліки, пільги соціально-незахищеним верствам населення та ін. Всі ці вимоги гарантовано задовольняють аптечні заклади  комунального підприємства «Фармація». На сьогодні КП «Фармація» - це територія якісних ліків не лише вітчизняних та зарубіжних фармацевтичних компаній, а й виготовлених в умовах аптек за індивідуальними рецептами та вимогами. Співпраця «напряму» з виробниками та дистриб’юторами дозволяє забезпечити широкий асортимент ліків за доступними цінами. Відпуск лікарських засобів за спеціальними цінами утримувачам «Картки киянина».

У Центрі онкології і радіохірургії "Кібер КлінікаСпіженка" працюють найкращі онкологи України, що пройшли додаткове навчання в Європі та США, тому і спеціалісти в аптеці мають багаторічний досвід роботи та вищу кваліфікаційну категорію.

З 01 вересня 2016 року за адресою: Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Соборна, 21 розпочала роботу аптека № 47 КП “Фармація”.


На сьогодні клініку визнано найпрогресивнішою в Європі, вона дає  можливість пацієнтам отримати найякіснішу допомогу. Комунальне підприємство «Фармація» разом з клінікою зробить все можливе для  того, щоб надати хворим можливість зцілитися від смертельної недуги.