logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Відзнака професіоналізму!

Напередодні Дня фармацевтичного працівника, який в Україні традиційно відзначають третьої суботи вересня, в.о. генерального директора КП «Фармація» Віталій Кузора привітав працівників підприємства з професійним святом.

Цьогоріч відзначаючи День фармацевтичного працівника, ми схиляємо голови у пам'ять за загиблими, висловлюємо глибоку вдячність тим українським фармацевтам, хто наполегливо тримає фармацевтичний фронт! Професія фармацевт надзвичайно важлива і значуща, а й надто небезпечна, як показав нам 2022 рік. 24 лютого для мільйонів українців почався новий відлік життя. Війна вплинула на абсолютно всі процеси, але висвітлила ще раз силу, адаптивність та незламність нашої команди.

Попри важкий час для нашої рідної України ми продовжуємо відзначати працю наших Героїв фармацевтичного фронту - це свято визнання праці цих спеціалістів.

Кращі працівники цього року отримали ряд нагород від Київської міської державної адміністрації, Київського міського голови. Подяками Київського міського голови було відзначено 176 співробітників підприємства за самовіддану працю та високий професіоналізм, виявлені в період проведення заходів правового режиму воєнного стану в м. Києві, вагомий особистий внесок у справу медикаментозного забезпечення населення міста Києва.

Традиційно в КП «Фармація» відзначили кращих працівників практично кожного структурного підрозділу. Це 53 фахівці, чиї здобутки на професійній ниві були відзначені у таких номінаціях, як «Новатор Фармації», «Служіння суспільству», «Завжди за першим столом», «Жест доброї волі», «Юний талант», «Честь фармацевтичної професії», «Герої серед нас», «Завідувач року», «Кращий фармацевт», «Кращий асистент фармацевта», «Колектив року»,«Кращий наставник», «Воїн фармації», «Кращий аналітик року», «Гордість професії», «Крила надії» та багато інших.

За ініціативи керівника КП «Фармація» Віталія Кузори за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров'я, виконання урядових та міських соціальних програм, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята — Дня фармацевтичного працівника всі нагороджені отримали премії, а всі інші працівники підприємства — матеріальне заохочення.

Ми обов’язково Переможемо!

Слава Україні!

Героям Слава!