logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

КП «Фармація» запроваджує безкоштовне вимірювання артеріального тиску в аптеках мережі

За статистикою  хвороби системи кровообігу стали причиною смерті киян у 62 відсотках усіх летальних випадків за минулий рік. Якби пацієнти вчасно дізнавалися про гіпертонічну хворобу й починали адекватне лікування, померлих від гострого інфаркту міокарда чи ішемічної хвороби серця було б значно менше.

Окрім того, стрімка зміна погодних умов, яка спостерігається цього літа, негативно впливає на самопочуття багатьох людей. Особливо гостро відчувають такі примхи природи гіпертоніки.  

Зважаючи на всі ці фактори, столичне комунальне підприємство «Фармація» вирішило встановити в аптеках мережі сучасні тонометри для вимірювання артеріального тиску (АТ). Також прилади показують кількість серцевих скорочень, та інформують про наявність чи відсутність аритмії.

Послуга, яку пропонують фармацевти, безкоштовна. Немає жодних обмежень і щодо кількості вимірювань.

При потребі, працівники аптеки допоможуть провести маніпуляцію, розшифрувати показники тонометра, порадять дієві засоби для попередження розвитку гіпертонічної хвороби.

Така проста профілактична діагностика дасть можливість запобігти значному зростанню кількості випадків гіпертонічної хвороби серед киян, а людям похилого віку спростить щоденний контроль стану свого здоров’я.

Всі аптеки, в яких можна виміряти тиск, розташовані у зручних для відвідування місцях, а тому витративши лише кілька хвилин часу, кожна людина може потурбуватись про своє здоров’я і зберегти життя.

Наразі фармзакладів, що оснащені спеціальними тонометрами налічується тринадцять. Однак кількість таких аптек буде постійно збільшуватись.

Адреси аптек КП «Фармація», де кожен охочий може виміряти тиск

(список буде розширюватись і оновлюватись):

 

№ аптеки

Адреса

Аптека №1

вул.Володимирська 51/53

Аптека № 7

вул.Артема,10

Аптека №22

вул.Немировича - Данченка,1

Аптека № 27

вул.Богдана Хмельницького,42

Аптека № 28

вул.Луначарського,22-А

Аптека №49

вул.Леваневського 33/35

Аптека №57

вул.Героїв Дніпра,18

Аптека № 74

вул.Тимошенка,14

Аптека № 75

пр-т Перемоги,104

Аптека № 77

вул.Миропільська,1

Аптека № 95

вул.Маршала Гречка,14

Аптека №110

вул.Гарматна,16/85

Аптека № 119

пр-т Маяковського,15