logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

КП «Фармація» — це Ваша аптека в оселі!

Лікарські засоби дуже важливі у повсякденному житті. Найнеобхідніші з них завжди повинні бути під рукою.

А ще, одна з головних цінностей людини - це час, тому ми прагнемо до вдосконалення нашого сервісу, який дозволяє відвідувачам аптечної мережі швидко здійснювати та отримувати замовлення. Перевагою нашої онлайн аптеки є економія часу і зручний доступ до різноманітного асортименту. Сервіс за посиланням https://kyivliky.com.ua/ надає можливість легко зробити замовлення, не виходячи з дому. Щоб підібрати ліки та іншу продукцію, досить скористатися функцією «пошук ліків». Ця опція забезпечує швидкий доступ до актуальної інформації стосовно наявності та цін асортиментного ряду аптечної мережі КП «Фармація» та отримати замовлення в найближчих до вас аптеках в зручний час.

КП «Фармація» має найтривалішу історію серед аптечних мереж міста Києва, і саме нашому підприємству випала честь стояти на варті здоров'я киян з 1973 року. КП «Фармація» залишається відданим партнером Київської міської державної адміністрації у частині збереження стратегічного запасу ліків для киян.

На сьогодні найбільш розгалужена мережа аптек в місті Києві. В аптеках працюють фахівці, які постійно вдосконалюють роботу фармацевтичної служби для зручності покупців. Пріоритетом в роботі КП Фармація була, є і залишається надалі, висока професійна компетентність, збереження та примноження кращих фармацевтичних традицій та вдосконалення новітніх технологій.

Довіряючи нам, ви отримаєте можливість придбання тільки оригінальних лікарських засобів, і бути впевненими в їхній якості, адже товари, які замовлені онлайн, проходять перевірку фахівцями та зберігаються в належних умовах.

Крім цього, замовлення ліків онлайн дозволяє економити час і мати зручний доступ до асортименту, який є в наявності в аптеках мережі.

Онлайн замовлення КП «Фармація» має такі переваги:

  • Реалізація лікарських засобів та фармацевтичних товарів найвищої якості. Ми несемо повну відповідальність перед покупцями і гарантуємо те, що всі препарати повністю відповідають міжнародним стандартам
  • Широкий асортимент аптечної продукції
  • Зручний інтерфейс онлайн замовлення. Скористатися сторінкою онлайн можуть усі без винятку. Ви зможете швидко знайти необхідний препарат і отримати замовлення в найближчий аптеці.
  • Можливість придбати за доступною ціною натуральної косметики або біологічно активних добавок.
  • Поповнення домашньої аптечки предметами догляду, або придбання надійного вимірювача тиску.

Онлайн замовлення це передовий формат в аптечній справі, який поєднує новітні технології та найкращі традиції.

Ми організували свою роботу так, що гарантовано ефективно та якісно виконаємо будь-яке ВАШЕ замовлення у найкоротші терміни.

Оцінимо переваги онлайн замовлення КП «Фармація»:

  1. Економія часу. Немає потреби витрачати дорогоцінні хвилини на дорогу, паркування, похід до аптеки і перебування в черзі.
  2. Економія грошей. В КП «Фармація» – єдина цінова політика, До того ж ви не берете зайвого, як на касі, менше робите імпульсивних покупок.
  3. Усвідомлений вибір. Без зайвого тиску ви можете вибрати саме ті лікарські засоби, які вам дійсно необхідні за певних умов.

Купувати ліки в інтернет-аптеці чи ні – вирішувати вам. Скористайтеся послугою хоча б один раз та оцініть свої враження.