logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Переваги купівлі ліків за “Карткою киянина”

Часто можна почути думку, що за “Карткою киянина” комунальні аптеки повинні відпускати ліки безкоштовно. Насправді ж “Картка киянина” - це проект Київської міської державної адміністрації,спрямований на впорядкування механізмів надання пільг населенню. Вона не дає можливості безоплатного проїзду у міському транспорті всім власникам картки, але пільгові категорії пасажирів-власників карток можуть їздити безоплатно. Всі ж решта користуються“Карткою киянина” як транспортною карткою для сплати проїзду, поповнюючи її для подальших поїздок.

Так само і в мережі аптек комунального підприємства“Фармація” пільгові категорії користувачів “Картки киянина” отримують ліки за спеціальною ціною. Наприклад, інваліди І групи можуть отримати ліки в наших аптеках безоплатно, інваліди ІІ групи — за половину вартості. Також всі користувачі картки можуть придбати чимало лікарських засобів в аптеках“Фармації” за спеціальною ціною.Сьогодні це 211 життєво необхідних препаратів. В цьому році у мережі наших аптек було реалізовано близько 1 мільйона упаковок препаратів за спеціальною ціною з цього переліку. Зважаючи на таку популярність у споживачів, з Нового року цей перелік включатиме 300 найменувань лікарських засобів за найнижчими у Києві цінами.

Для тих категорій населення столиці, які не користуються пільгами, “Картка киянина”в аптечній мережі КП “Фармація” діє як дисконтна і дає можливість отримати знижку на всі лікарські та медичні засоби, які відпускаються в мережі за звичайною ціною.

Сьогодні соціальними партнерами проекту“Картка киянина” є не лише КП “Фармація”, але й інші, не аптечні, торгові мережі. Вони також використовують “Картку киянина” як інструмент для нарахування бонусів, знижок для своїх покупців. Розміри та кінцева вартість продукції визначається партнером проекту, тобто — торговою мережею.