logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Серед працівників комунальних аптек «Фармація» запроваджено програму навчання з питань надання долікарської допомоги


Комунальне підприємство «Фармація» спільно з Центром екстреної допомоги та медицини катастроф у м. Києві запровадило програму навчання серед працівників комунальних аптек з питань надання долікарської допомоги в умовах аптечних закладів. Про це повідомив генеральний директор КП «Фармація» Руслан Світлий.

Так, 3 листопада відбулось перше навчання для 200 працівників комунальних аптек. Планується також охопити всіх фахівців та поглибити їх знання.

«Основна категорія, яку обслуговує аптечна мережа «Фармація», –  це люди похилого віку, інваліди та мешканці Києва, що потребують соціального захисту. У зв’язку з цим в аптеках комунального підприємства досить часто виникають непередбачені ситуації. Звичайно, всі аптечні спеціалісти у студентські роки вивчали таку дисципліну як «Долікарська допомога». Але пам’ять людини недосконала, тож фармацевтам не завжди вистачає знань про те, як діяти у надзвичайній ситуації, – сказав Руслан Світлий. – Зважаючи на це, виникла ідея впровадження навчання серед працівників аптек, щоб кожен міг надати долікарську допомогу».

Він наголосив, що така долікарська допомога безкоштовна, в кожній аптеці наявна аптечка з необхідними ліками. І в момент, коли людина себе погано почуває або вона знаходиться у критичному стані, співробітники аптек КП «Фармація» оперативно викличуть швидку допомогу, нададуть першу долікарську допомогу та забезпечать моральну підтримку відвідувачу.

Новини офіційного інтернет-порталу КМДА від 10.11.2015