logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Нові принципи рекомендацій лікарських засобів для зниження фінансового тиску на пацієнтів

НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ АНІСУ ЗВИЧАЙНОГО

Аромат: солодкий, теплий, веселий.

Призначення: Спричиняє антидепресивну і антистресову дію, допомагає справитись з тривожним станом, з депресією. Особливо корисна для усунення в’ялого стану шкіри. Підвищує супротив організму вірусним інфекціям; знижує температуру при застуді і інфекції; усуває запалення носоглотки та пазух носа. Виявляє по-тужну антисептичну, антиспазмолітичну дію та стимулює функції шлунково-кишкового тракту.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ АПЕЛЬСИНУ СОЛОДКОГО

Аромат: радісний, легкий, теплий, фруктовий, солодкий.

Призначення: Стабілізує настрій, усуває депресію, нервову напругу. Покращує сприйняття інформації та сприяє підвищенню уваги. Справляє потужну антицелюлітну дію, освіжає шкіру. Покращує гостроту зору. Стимулює захисні та відновлюючі сили організму.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ БЕРГАМОТУ

Аромат: таємничий, терпкий, свіжий, гіркуватий.

Призначення: підвищує енергетичну незалежність особистості та захищеність від натовпу. Активізує життєву енергію. Усуває запальні процеси у верхніх дихальних шляхах. Потужний противірусний засіб, ефективний при грипі, герпесі.НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ГВОЗДИКИ

Аромат: теплий, маслянистий, тверезий, пряний.

Призначення: відновлює сили після нервового і фізичного перенапруження. Допомагає звільнитися від істеричності, змінює акценти життєвих установок від створення зовнішніх ефектів до особистого вдосконалення, усуваю-чи потребу “працювати” на зовнішніх ефектах. Надає натурі опорні властивості, що полегшує відновлення після травм, хвороб і операцій. Корисна для догляду за шкірою, усуває гнійничкові, вугрові ураження шкіри.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ГРЕЙПФРУТУ

Аромат: ніжної, холодної, гіркуватої свіжості.

Призначення: допомагає при депресії, меланхолії, страхах, низькій самооцінці. Застосовується як допоміжний засіб при лікуванні легеневої недостатності, аритмії, артритів, гепатитів, астенічних синдромів. Сприяє очищенню крові і лімфи від “шлаків”, виведенню токсинів, має виражену антицелюлітну дію.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЕВКАЛІПТУ

Аромат: світлий, прохолодний, смоляно-терпкий, м’ятно-камфорний.

Призначення: є одним із найкращих респіраторних антисептиків, що має також чудову відхаркувальну дію. Відмінний засіб від лупи та випадіння волосся. Допомагає зібратись з думками, зосередитись; підвищує увагу та пильність. Підсилює енергії, відповідальні за довголіття. Знімає м’язову напругу після занять спортом.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ІЛАНГ-ІЛАНГУ

Аромат: святковий, теплий, ласкавий.

Призначення: врівноважує; розвиває філософський підхід до життя; допомагає при депресії, меланхолії, страхах, при астенії; стимулює обмінні процеси та утворення в організмі «гормонів щастя», підвищує настрій, ідеальний засіб проти вранішньої депресії, спричиняє тонізуючу дію; полегшує творче сприйняття інформації. Нормалізує сальну секрецію жирної шкіри і волосся.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ КЕДРУ

Аромат: паперовий, свіжий, гіркуватий, легкий, мускусний.

Призначення: стабілізує настрій, усуває песимізм, агресію. Сприяє покращенню пам’яті, концентрації уваги, ясності мислення, підвищує розумову і фізичну активність. Знижує секрецію потових залоз шкіри, ефективний при підвищеній пітливості долонь і стоп. Укріплює волосся та усуває лупу. Виявляє загальноукріплюючу, противірусну і антисептичну дію.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЛАВАНДИ

Аромат: релаксації, холодний, прозорий, м’який, свіжий, витончений.

Призначення: стабілізує настрій, усуває депресію, нервову напругу, безсоння. Антисептичний і бактерицидний засіб. Є м’яким спазмолітиком. Добре очищає, зволожує і живить шкіру, вивільняє її від токсинів. Чудовий засіб для догляду за пошкодженим волоссям: ліквідує лупу, ламкість і надмірне випадіння волосся.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЛИМОНУ

Аромат: свіжий, бадьорий, прохолодний.

Призначення: тонізує вегетативну нервову систему. Освіжає, забезпечує прилив сил та позитивних емоцій. Заспокоює, знімає втому, стрес, підвищує концентрацію уваги. Розгладжує, освіжає і відбілює шкіру; усуває висипання різного походження. Укріплює та освітлює волосся. Усуває ламкість нігтів та надає їм блиску.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ М’ЯТИ ПЕРЦЕВОЇ

Аромат: свіжий та тонізуючий, бадьорий, про-холодний.

Призначення: усуває нервове перезбудження, нервовість внаслідок дефіцити сну. Ідеально тонізує шкіру, робить її еластичною та пружною. Справляє спазмолітичну дію на судини головно-го мозку при запамороченнях, мігренях,нудоті. Нормалізує роботу серцево-судинної системи при тахікардії, синусовій аритмії.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ СОСНИ

Аромат: глибокий, свіжий, смоляний, прохолодний, масляно-камфорний.

Призначення: стабілізує настрій, усуває песимізм, агресію, укріплює волю, надає мужність, наповнює спокоєм. Вплив цієї олії на емоційний стан подібний хорошій прогулянці по хвойному лісі. Має протизапальну і відхаркувальну дію при бронхітах, трахеїтах, пневмоніях.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА

Аромат: терпкий, гіркувато-пряний, з відтінком мокрої деревини, холодний.

Призначення: активізує процеси сприйняття і запам’ятовування інформації. Розвиває самостійність і швидкість прийняття виважених рішень в складних ситуаціях. Закріплює впевненість в собі і полегшує спілкування з оточуючими. Особливо сприятливою ця олія є для людей з підвищеною психічною сприйнятливістю.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ШАВЛІЇ МУСКАТНОЇ

Аромат: холодний та терпкий, пряний, трав’яний.

Призначення: ефективний засіб при перевтомі, астенії, апатії, при нервовому виснаженні. Має розслаблюючу дію, заспокоює та врівноважує емоції. Поновляє еластичність шкіри, знижує секрецію потових та сальних залоз. Має виражену бактерицидну дію, сильні дезінфікуючі, протизапальні та в’яжучі властивості. Потужний антисептик при ангінах, тонзилітах, ларингітах. Ефективний при лікуванні отитів.


Українці останнім часом зіштовхнулися з проблемою – подорожчання більшості ліків, що часто перевищує навіть зростання курсу іноземних валют.

У даний час на фармацевтичному ринку України до 80% лікарських засобів становлять імпортні препарати (в ціновому вираженні).  Водночас, через фінансово-економічну ситуації в країні, відзначається звуження спектру цих препаратів за механізмом дії, що обмежує лікаря у проведенні ефективного лікування.

Ситуація, що склалася, не дозволяє багатьом пацієнтам забезпечити себе необхідними засобами лікування. У зв’язку з цим в Україні постало питання доступності  ефективного і  безпечного лікування та застосування якісних препаратів.

Експерти-медики, представники громадськості, які опікуються пацієнтами,  запропонували змінити підхід в призначенні лікарями засобів лікування для своїх пацієнтів.

З ініціативою виступили

Олександр Літус – президент ГО «Українська академія дерматовенерології»;

Віктор Сердюк – президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки   пацієнтів;

Руслан Світлий – експерт фармацевтичного ринку.

На основі аналізу ситуації, що склалася в економіці України та зважаючи на проведені розрахунки в галузі дерматовенерологічних препаратів  експерти запропонували розширити систему використання в медичній практиці рецептурних прописів зовнішніх та інших  лікарських засобів вітчизняного виробництва.  Це дозволить:

1. поліпшити якість надання медичної допомоги населенню України;

2. підвищити купівельну спроможність пацієнтів щодо необхідних лікарських засобів;

3. підтримати вітчизняного виробника фармацевтичної продукції;

4. суттєво зменшити фінансове навантаження на населення, а бюджету пацієнта та державі заощадити близько 160 млн. гривень щорічно на придбання препаратів для зовнішнього лікування стаціонарних хворих.

Для ефективного досягнення даних цілей є необхідним проведення низки семінарів з питань взаємодії лікарів з провізорами аптечної мережі. Потрібна підтримка Міністерства охорони здоров'я України, участь Комітету Верховної ради з охорони здоров'я, головних обласних позаштатних спеціалістів, фармацевтів та  громадськості. Потрібно розробити методичні матеріали для навчання лікарів щодо призначення і виписки рецептурних форм зовнішніх лікарських препаратів та  розширити можливості внутрішньолікарняних аптек для приготування зовнішніх лікарняних форм ex tempore.

НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЯЛИЦІ СИБІРСЬКОЇ

Аромат: глибокий, смоляний, гіркувато-прохолодний.

Призначення: усуває пригнічений настрій, ви-кликаний негативними факторами. Тонізує, зігріває, підвищує життєву активність. Сприяє покращенню живлення клітин шкіри, освіжає та омолоджує старіючу, дряблу шкіру. Виявляє антисептичну, протизапальну, антивірусну дію.


НАТУРАЛЬНА ЕФІРНА ОЛІЯ ЯЛІВЦЮ

Аромат: тонізуючий, смолянистий, терпкий, димний.

Призначення: прояснює розум, укріплює нерви, допомагає зберігати силу духу в складних ситуаціях. Тонізує нервову систему, позбавляє від перевтоми. Сприяє регенерації шкіри, підвищує її пружність, усуває стомлений вигляд. За бактерицидними властивостями ефірна олія ялівцю не має собі рівних. Дуже ефективний діуретичний засіб, антисептик для сечостатевого тракту.