logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Нагородження відзнакою «Орденом Святого Пантелеймона»

Щороку в Україні обирають кращих медичних працівників для нагородження відзнакою «Орденом Святого Пантелеймона» в 11 номінаціях. Цього року Поважна Рада ввела нову номінацію «Найкращий працівник фармації».
Громадська відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» має професійно-фахову спрямованість і присуджується з 2017 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.
Конкурс набирає популярності та авторитетності, про це свідчить вже те, що за 2021 рік  було названо більше 100 претендентів. Таким чином, ми дізнаємося та доносимо до суспільства все нові імена людей, які своїм професіоналізмом, милосердям, жертовністю зберігають здоров`я та людські життя, а відтак, заслуговують на визнання та шану.
Відзнака є унікальною та єдиною громадською нагородою, що має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я.
За поданням керівника КП «Фармація» Віталія Кузори, Поважною Радою Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» було нагороджено фармацевтичних працівників комунального підприємства "Фармація" грамотами "За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором". Нагороди вручав особисто голова Поважної ради відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» Князевич Василь Михайлович.
Нагороди отримали працівники, які під час військової агресії російської федерації проти України та запровадження воєнного стану  не виїхали за кордон і не заховалися десь у глибинці, а сумлінно продовжили виконувати свою роботу, іноді ризикуючи життям, незважаючи на те, що більшість аптек була вимушена зачинитися. Вони працювали часом під обстрілами, повітряними тривогами, жертвували своїм сном та відпочинком, працюючи без вихідних, без напарників, добираючись на роботу по кілька годин. У багатьох із них вдома залишалися маленькі діти або літні батьки.
Серед нагороджених:
    1. Коновал Олена Михайлівна - завідувач аптеки № 1;
    2. Давидюк Алла Миколаївна- завідувач аптеки № 71;
    3. Постол Надія Іванівна, - завідувач аптеки № 44;
    4. Коваль Наталія Валентинівна - заступник завідувача аптеки № 74;
    5. Іванова Надія Володимирівна- фармацевт гомеопатичної аптеки № 109.
У заході брали участь:
Віталій Кузора – в.о. генерального директора КП Фармація;
Василь Князевич – Голова Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона»
Дякуємо за високі нагороди. Працюємо далі на благо України
Вітаємо переможців. Країна знає своїх героїв!