logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Щира дяка співробітникам КП "Фармація"!

Шановні колеги!
Адміністрація Комунального підприємства «Фармація» висловлює Вам щиру подяку та глибоку вдячність за якісну та своєчасну працю, за виявлену небайдужість в цей нелегкий для всіх нас час.
Вночі, 24 лютого, росія відкрито розпочала повномасштабну війну проти України, атакувавши ракетами Київ та ще низку інших міст.  24 лютого наш світ та наша реальність кардинально змінилися.
Проте, дякуючи вашій сміливості, рішучості, згуртованості наше Підприємство з першого дня війни не припиняло своєї діяльності. Дякуючи кожному з вас, ми ні на крок не відступили від основного завдання нашого Підприємства. Це той найкращий внесок, який ми можемо зробити для перемоги України!
КП «Фармація», як і вся Україна, зіштовхнулось з викликами війни. Проте, дякуючи нашій згуртованості, Підприємство дуже швидко було адаптовано до роботи в цей,  важкий для всієї Країни, час.
Хотілося б відзначити високий професіоналізм кожного працівника нашого Комунального підприємства «Фармація».

Аптечна база Підприємства, яка  працює без обмежень та здійснює забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення лікувальні заклади всієї країни та свої структурні підрозділи – аптеки.
Аптеки Підприємства, які працювали та працюють з самого початку війни, щоб забезпечити необхідними лікарськими засобами мешканців столиці. Переважна більшість працівників аптек, фармацевтів мережі це - жінки, однак не дивлячись на війну,  постійні повітряні тривоги та ризик для життя та здоров’я, не припиняли працювати ні одного дня.
Дякуючи оперативності наших працівників та професійному підходу до виконання кожного завдання, КП «Фармація» не відмовили в постачанні ліків жодному соціально важливому закладу та мешканцям столиці.
Шановні колеги, я щиро дякую Вам за професійність, фаховість та людяність! Дякую за Вашу силу і мужність у такий важкий для кожного з нас час. І окремо прийміть подяку за те, що незважаючи на невимовне фізичне та моральне навантаження, Ви знаходите сили і далі безвідмовно працювати на благо нашої країни!

Ми обов’язково Переможемо!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою
Віталій КУЗОРА