logo

Найближча аптека:Аптека №31, Київ, просп. Науки, 4

Гаряча лінія 044 407-90-90

Соціальний проект “Ліки за спеціальною ціною”


КП“Фармація” щиро дякує всім, хто взяв участь у опитуванні щодо переліку ліків, які будуть реалізуватися в нашій мережі за спеціальною ціною. Повний перелік таких ліків включатиме 300 найменувань і буде сформований після завершення аналізу анкет.

Від початку запровадження проект відпуску ліків за спеціальними цінами виявився надзвичайно затребуваним серед мешканців Києва, адже давав можливість значно знизити витрати на лікування багатьом малозабезпеченим киянам. КП “Фармація”, зважаючи на популярність проекту “Ліки за спеціальною ціною”, збільшує кількість найменувань лікарських засобів цього проекту. Віднині перелік включатиме 200 основних лікарських засобів, 50 допоміжних та 50 сезонних препаратів.

Аби сформувати перелік необхідних киянам ліків, які вони хотіли б купувати за найнижчими в столиці цінами, підприємство провело анкетування у своїй аптечній мережі. Про популярність проекту свідчить і кількість учасників опитування — понад сто тисяч киян зазначили, які саме ліки вони б хотіли купувати за спеціальною ціною. На разі триває обробка анкет, після чого можна буде залучити експертів — фармацевтів та медиків — і сформувати повний перелік з 300 найменувань лікарських засобів, які можна буде придбати за спеціальною ціною в мережі аптек КП “Фармація”.

Та є одне “але”. КП “Фармація” прагне, аби якомога більше ліків кияни могли придбати дешевше. Нині Міністерство охорони здоров'я формує перелік лікарських засобів, які будуть відпускатися за референтними (зниженими) цінами, і тих, які будуть відпускатися за бюджетні кошти. Аби не дублювати безоплатні ліки та ліки за зниженими цінами у своєму соціальному проекті, КП “Фармація” планує включити до переліку “300 найменувань за спеціальною ціною” саме ті лікарські засоби, яких потребують наші споживачі, але які обійде увагою Міністерство охорони здоров'я.

Перелік найменувань лікарських засобів, які будуть відпускатися утримувачам “Картки киянина” за спеціальною ціною, буде розміщений на сайті підприємства, у соцмережах та в аптеках одразу після того, як МОЗ визначиться з референтними цінами на ліки та після повної обробки анкет із побажаннями споживачів.